közlekedési hírek

hamarosan...

Fórum

Ötletek az oldalhoz és a fórumhoz

A hozzászóláshoz jelentkezz be vagy regisztrálj!


1/1 oldal, összesen 5 bejegyzés

#211
laszlo kardos
Normál

Üzenet dátuma: 2018.12.29. 14:48

Az ötletem a következő.
A Klauzál u 3 már megszűnt , a hozzá tartozó telefon szám is EDDIG TUDTOK KÖVETNI ? A NYOLC OSZTÁLY MEG VAN GONDOLOM.
SE A PARKOLÓT FELRAKNI A LAPRA ,SE A TELEFONSZÁMOM NYILVÁNOSSÁ TEVÉSÉT NEM KÉRTEM ,ÉS NEM JÁRULTAM HOZZÁ SOHASEM.

KB 4 ÉVE MÁR NEM FOGLALKOZOM EZZEL AZ ÜZLET ÁGGAL, DE MÉG MINDIG HIVOGATNAK PARKOLÁS ÜGYBEN.

MÁR KÜLDTEM KORÁBBAN EMAILBAN UDVARIASAN HOGY SZÜNTESSÉTEK MEG A TELEFONSZÁMOM KÖZZÉ TÉTELÉT .

SZÓVAL ISMÉT FELVETNÉM HOGY JÓ LENNE ELEGET TENNI A KÉRÉSEM NEK .
DE HA GONDOLJÁTOK EZT LEIRHATOM ALPÁRIBB STILUSBAN IS, HA EGY PÁR ISKOLA ÉVET KI HAGYTATOK VOLNA.
laszlo kardos

#207
franajaroslav07
Parkolós

Üzenet dátuma: 2018.07.07. 01:58



AZ ÖSSZES-A VISSZA NEM TÉRÍTENDŐ PÉNZÜGYI TÁMOGATÁS

E-mail cím: franajaroslav07@gmail.com

HELLO, HÖLGYEM ÉS URAM. Minden nem térítendő pénzügyi támogatás gyors pénzügyi együttműködés és a Nemzetközi Valutaalap (IMF) számára nem térítendő pénzügyi támogatás van bármely természetes vagy jogi személy, aki/amely tartózkodási helye Franciaország, Portugália, Kanada, Belgium. Németország, Svájc, Brazília, Ecuador, Hollandia, Horvátország, Cseh, Török, stb. Lehetőség van a hasznot a támogatás sorbaállítás-ból $ 10,000 900.000.000 legfeljebb euró az EU (Európai Szakszervezet) költségvetéséből származó adomány formájában. Kérjük további információért forduljon ha pénzügyi támogatásra van szüksége. E-mail cím: franajaroslav07@gmail.com

MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜK
franajaroslav07

#202
Németh Tibor
Normál

Üzenet dátuma: 2018.07.04. 18:49

Javaslom, hogy a lehetőségek pont alatt lehessen szűrni arra is, hogy a parkolóban van-e üzemelő töltő elektromos autókhoz. Így aki ilyen parkolót keres, az megtalálhatná.
A parkoló adatainál meg kellene adni a töltő típusát (Schucko, gyors AC, villám DC/AC)és az elérhető csatlakozás típusát: Type-1, Type-2, Chademo, CCS és a töltős parkolóhelyek darabszámát.
Németh Tibor

#198
Star Park
Admin

Üzenet dátuma: 2014.06.07. 00:41

Kedves Árpi!

Kérlek küldj nekük egy e-mail címet az info@holparkoljak.hu címre, amihez hozzárendelhetjük az admin jogosultságot amivel hozzá tudod adni a parkolót/parkolóidat.

Üdvözlettel,
Hol Parkoljak Team

Válasz: #197
> Szia Árpi vagyok!
>
> Szeretném regisztrálni a parkolómat nálatok.
> Ezt hogy tudom megtenni?
> Budapesten a 13.kerület Petneházy utca 66 alatt található.
> Segítségeteket előre is köszönöm!
>
> Árpi
Star Park
Válasz erre: #197

#197
Árpi
Parkolós

Üzenet dátuma: 2014.05.15. 17:59

Szia Árpi vagyok!

Szeretném regisztrálni a parkolómat nálatok.
Ezt hogy tudom megtenni?
Budapesten a 13.kerület Petneházy utca 66 alatt található.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Árpi
Árpi

Minden jog fenntartva ©2012-2024

Minden az oldalon megjelenő adat, kép és információ
a holparkokjak.hu szellemi tulajdona
és felhasználása a tulajdonos beleegyezését igényli!

IMPRESSZUM

honlapkészítés: ZoRaLL.OrG